Підтвердження відомостей (форма 6)Документ, який має найбільш розширену інформацію про суб’єкта господарювання це – Витяг. Як правило витяг може містити ту ж саму інформацію, що й довідка та виписка.

 

 


Вартість послуги – 300 грн.

Термін виконання – 1 день.


 

   Інформація з Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ та ЄДРЮОФОП) видається на підставі запиту встановленого зразка у формі Витягу, Виписки, а також Довідки. Документи відрізняються відомостями, що містяться в них.

   Відповідно до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, затвердженого наказом Мінюсту від 14.12.2012 року №1846/5 (набрав чинності 29.12.2012 р.), всі ці документи видаються будь-яким державним реєстратором, незалежно від місця реєстрації юридичної особи або підприємця, на будь-яку юридичну особу або підприємця (крім Виписки, оскільки підприємство-запитучав може отримати виписку лише з даними про себе).

   Важливо пам’ятати, що законодавчо не встановлений строк дії цих документів, але інформація, яка міститься в них, є актуальною тільки на дату видачі.

   Вищезгаданим Порядком передбачено поділ витягів на види. Зокрема, такими є:

Зразок запиту на витяг з ЄДРПОУ

     Зразок форми (бланку) запиту на базовий витяг з ЄДРПОУ

     Зразок форми (бланку) запиту на розширений витяг з ЄДРПОУ

     Зразок форми (бланку) запиту на вибірковий витяг з ЄДРПОУ

     Зразок форми (бланку) запиту на вибірковий витяг з ЄДРПОУ по ФОП

     Зразок форми (бланку) запиту на вибірковий витяг з ЄДРПОУ по відокремленому підрозділу

Редакція даного зразку відповідає вимогам законодавства станом на 12.11.2014 року.

   Основні відмінності полягають в тому, що базовий та розширений витяги містить інформацію, пошук якої може проводитись по найменуванню (ПІБ) та/або кодом юридичної особи (фізичної особи-підприємця).

   Інформація вибіркового витягу формується за одним або декількома критеріями (такими можуть бути: код, ПІБ керівника або засновника(-ів). За допомогою вибіркового витягу можна, наприклад, дізнатись до складу засновників яких підприємств входить фізична особа.

   Строк надання витягу з ЄДР Київ державним реєстратором не повинен перевищувати 5 робочих днів.

Виїзд спеціаліста та доставка документів по Києву в офіс безкоштовна!


З повагою юридична компанія “ДІЛОВІ ПОСЛУГИ”