Щоб замовити послугу, заповніть всі поля та натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ"

Попереднє замовлення

  Ліквідація ТОВ підприємств та фірм в Києві. Ліквідація від 3 днів – з боргами або без них


  Рішення про закриття підприємства настає з кількох причин. З найбільш поширених причин, слід виділити – банкрутство підприємства і борги перед кредиторами і державними службами. Варто зазначити, що державна ліквідація підприємства в Україні може затягнутися на дуже довгий період. Бували випадки, коли проблемні фірми знімалися з обліку в Податковій по кілька місяців. Перш ніж робити відчайдушні спроби і робити непродумані кроки, необхідно проконсультуватися зі спеціалізованими службами чи приватними фахівцями.

  Дуже часто, існують альтернативні варіанти, що дозволяють швидко і назавжди позбутися від проблемного підприємства і при цьому, провести процедуру строго відповідно до Законодавства України. Варто відзначити, що в Києві найбільш популярною послугою, що користується великим попитом є ліквідація ТОВ шляхом зміни засновників. Це найбільш прийнятні і швидкий спосіб назавжди позбутися і ліквідувати свою фірму. Коли Ви все ж прийняли рішення про ліквідацію свого підприємства, необхідно все зважити і оцінити ситуацію. Ми пропонуємо тільки законні послуги з ліквідації підприємства в Києві та на території України і використовуємо найбільш правильний підхід навіть в самих кризових ситуаціях.


  Які способи ліквідації ТОВ ми пропонуємо?

  1. За рішенням власника. Найбільш швидкий і оптимальний варіант. Будучи власником підприємства, Ви приймаєте рішення про його закриття за своїм рішенням. З огляду на даний спосіб – ліквідація фірм ТОВ за таким методом буде порівняно швидкої і безпечної. Як правило, терміни розгляду заявки з урахуванням всіх дій і ліквідації може зайняти від 2 тижнів до 3 місяців. Вартість даної процедури коливається від кількох тисяч гривень до кількох тисяч доларів.

  2. Шляхом злиття і поглинання / приєднання. Відмінний варіант, коли підприємство стає одним з підрозділів холдингу і змінюються його власники або склад акціонерів. При цьому, Ви повністю знімаєте з себе права і передаєте відповідальність.

  3. Через зміну директора підприємства і його засновників . На сьогоднішній день, грамотна ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю через зміну директора або його засновників є найбільш поширеним способом закриття проблемної фірми. У той же час існує ряд законних підстав, які можуть грати проти Вас навіть після того, як підприємство було оформлено абсолютно на іншого власника. Ми рекомендуємо закривати фірму шляхом зміни засновників законним способом, щоб надалі уникнути неприємних наслідків.

  4. Ліквідація підприємства ТОВ через банкрутство. Тут все зрозуміло. А ось фірма збанкрутувала реально чи це було зроблено штучно – це вже інше питання. Ефективність ліквідації підприємства через його банкрутства не викликає єдиного сумніву. У той же час, вирішальним фактором на шляху до його успішному і швидкому закриттю виступають наявні борги перед державою і кредиторами.

  5. Банкрутство підприємства за рішенням власника або його боржника. Відповідний спосіб кілька схожий на попередній метод. Однак, Ви повинні знати, що Ваше підприємство може піддатися процедурі перевірки в разі скарги з боку тих, кому Ви повинні певні кошти. Слід зазначити, що цей метод найбільш неприємний. Тому, слід шукати компромісне рішення зі своїми кредиторами і спробувати максимально уникнути тривалої процедури і перевірок з боку державних структур.

  6. Ліквідація підприємства за рішенням суду. У великому українському бізнесі закриття фірми за рішенням суду є найбільш поширеною практикою. Самі розумієте, власник фірми в разі призупинення комерційної діяльності судом може бути підданий штрафним санкціям за невиконання своїх зобов’язань перед державою, кредиторами, співробітниками і т.д. Ліквідувати підприємство за рішенням суду необхідно з залученням сторонніх фахівців, що спеціалізуються в даному напрямку.

  7. Ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) з ініціативи Державної Податкової інспекції України (ДПІ). Податкова служба приймає рішення ліквідувати ТОВ у разі незнаходження фірми за юридичною адресою і по відсутність здачі звітності. Далі відбувається процедура банкрутства, яку веде арбітражний керуючий даної справи. В кінцевому підсумку, початкове рішення про ліквідацію було прийнято Податкової, але офіційно закрити ТОВ може тільки господарський суд.

  8. Ліквідація ТОВ шляхом продажу – перепродажу. Загалом, коротко, суть методу така – у Вас купують підприємство, Ви ще й гроші на ньому заробляєте. Заманливо? Є така справа, але якщо все зробити правильно. Уявляєте, якщо у Вас викуплять фірму а потім повісять на неї якусь «чорнуху»? Зрозуміло, шукати будуть Вас, як першого засновника. А той факт, що Ви вже давно ним не є, в залежності від гостроти проблеми, пов’язаної з цим підприємство, хвилювати нікого не буде. Тому, цей метод необхідно чітко проаналізувати і розібратися в ньому. А найкраще – замовити відповідну послугу у нас.

  Послуги по ліквідації яких саме проблемних фірм і підприємств ТОВ в Києві ми пропонуємо

  • Ліквідація ТОВ з боргами і без боргів перед Податковою.
  • Ліквідація ТОВ з нульовим балансом.
  • Ліквідація ТОВ, яке вже довгий період часу не веде господарську діяльність і т.д.

  Вартість ліквідації ТОВ

   

  Спосіб Період ліквідації Ціна ліквідації
  За рішенням засновника від 3 до 6 місяців від 21 000,00 грн.
  Шляхом зміни засновників і проведення реструктуризації ТОВ від 2 до 5 днів від 12 000,00 грн.
  Шляхом викупу від 2 до 4 днів від 12 000,00 грн.
  Через процедуру банкрутства від 4 до 12 місяців від 99 000,00 грн.
  Шляхом поглинання ТОВ від 1 до 4 тижнів від 12 000,00 грн.

   

  Період ліквідації підприємства або скільки реально часу це може зайняти

  Самі розумієте, говорити про якісь конкретні терміни і гарантувати їх виконання – справа не вдячна і, як правило залежить від безлічі факторів. Тому, ми можемо озвучити конкретні терміни, лише виходячи зі своєї власної практики.

  Ліквідація ТОВ становить від 1 дня (з урахуванням зміни засновників) до декількох місяців при проведенні процедури банкрутства.

  Що повинен знати чоловік, який прийняв рішення ліквідувати фірму ТОВ

  Сьогодні безліч юридичних організацій здатні запропонувати Вам найбільш вигідні та оптимальні рішення. З огляду на той факт, що Вам, як людині, яка вперше стикається з цією процедурою, алгоритм, бланки, бухгалтерські проводки якої можуть бути зовсім невідомі, Ви ризикуєте не тільки своєю репутацією але і можете піддатися величезного штрафу з боку державних інстанцій і силових структур. Пам’ятайте, що ліквідація ТОВ без податкової перевірки або без згоди учасника-засновника – це все добре звучить лише на перший погляд. А на практиці все зовсім навпаки. На сьогоднішній день в Києві існує безліч «чорних ліквідаторів», які обіцяють чудові і вигідні умови. Результатом їх дій може бути не тільки те, що від фірми Ви так і не позбудетеся, але і звалити на себе купу проблем і підвищена увага з боку Податкової та інших державних органів.

  Пам’ятайте, що навіть ліквідація ТОВ самостійно без сторонньої допомоги зовсім не гарантує результат всієї роботи. Навіть якщо у Вас є покроковий план і інструкція від «А» до «Я» і чисті документи без боргів перед Податковою або діяльність взагалі не велася з моменту відкриття, Ви все одно можете зіткнутися з низкою непередбачених обставин. Навіть наявність зв’язків в інспекції та інших органах не завжди гарантує позитивний успіх і підсумок ліквідації компанії. Тому, рекомендуємо звернутися до нас. Ми володіємо 5-річним досвідом з ліквідації проблемних підприємств в Україні і знаємо, що потрібно робити в відповідність з наявною ситуацією. Хочемо зауважити одне – ліквідувати підприємство ТОВ можливо повністю офіційно і легальним способом! Існує маса альтернативних методів. Тому, не поспішайте потрапляти в чорний список. Звертайтеся до нас.