Реєстрація ТОВ
- послуги нотаріуса від 400 грн.
- отримання свідоцтва платника ПДВ - 1 450 грн.
- отримання свідоцтва платника єдиного податку - 950 грн.
- назва фірми;
- копія паспорта та ідентифікаційного номеру засновника (-ів) та директора;
- місцезнаходження підприємства - якщо у Вас немає приміщення в м. Києві, наша компанія запропонує Вам юридичну адресу;
- розмір статутного капіталу нового ТОВ і розподіл часток. У разі формування майном – перелік майна і вартість кожного об’єкта (вартість визначається оцінкою учасників);
- основні види діяльності;
- вибір системи оподаткування;
- телефон, що указується в усіх документах;
- довіреність (нотаріально оформлена).
- виписку про державну реєстрацію;
- опис документів поданих державному реєстратору;
- протокол;
- довідку з органів статистики;
- печатку (за бажанням замовника).
Щоб замовити послугу, заповніть всі поля та натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ"
Попереднє замовлення
Інші види реєстрації
Реєстрація ТОВ. Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в Києві.
Що треба знати?
Реєстрація ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю – це одна з найпоширеніших та найпопулярніших організаційно-правових форм юридичної особи. Відтак і більшість замовлень, які надходять від наших клієнтів і які ми з успіхом виконуємо, стосуються саме реєстрації ТОВ.
Що таке ТОВ?
Товариство з обмеженою відповідальністю – це різновид господарських товариств.
Товариство з обмеженою відповідальністю (скорочено ТОВ або ТзОВ) – суб’єкт господарювання, статутний капітал якого складається з часток – їх розмір встановлюється статутом товариства.
Якщо брати до уваги назву «Товариство з обмеженою відповідальністю», то це не означає, що відповідальність товариства, як суб’єкта господарського права, обмежена якимись певними розмірами майна чи грошових коштів. Натомість обмежена відповідальність учасників ТОВ – вони ризикують лише власними внесками до статутного капіталу. Якщо свої частки вони можуть втратити, то ніякі інші суми з них стягувати не можна.
Правовий статус та порядок реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю регулюються Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законами України «про господарські товариства» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Які переваги реєстрації ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю?
- Засновниками та учасниками ТОВ можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, як громадяни України, так і інших держав.
- Дозволяється реєстрація ТОВ з одним учасником (але тільки в одному ТОВ), максимальна ж кількість учасників ТОВ може бути до 100 осіб.
- Товариство з обмеженою відповідальністю не має обмежень на види діяльності – можна обрати будь-який і з тих, що дозволені законодавством.
- Розмір статутного капіталу необмежений. Він може бути грошовим, майновим, змішаним. Ще одна перевага – статутний капітал може бути сформований впродовж першого року діяльності, засновники ж, щоб зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, спочатку можуть внести лише частину капіталу, або взагалі нічого не вносити, так-як внесення до моменту реєстрації не є обов’язковим.
- Установчим документом ТОВ є статут. ТОВ може діяти на підставі Модельного статуту (затвердженого Кабінетом Міністрів України), що дозволяє спростити процедуру утворення та діяльності товариства, а також зменшити обсяг документації.
- Проста система управління. Головним органом визнаються загальні збори засновників. Їх рішення виконують директор або дирекція, які керують поточною діяльністю ТОВ. Нагляд – компетенція ревізійної комісії. Виконавчі органи можуть бути як одноосібними, так і колегіальними.
- Проста звітність. Законодавство не висуває до неї якихось певних вимог, і вона залежить безпосередньо від напрямку діяльності товариства.
- Учасники товариства несуть збитки лише в межах своєї частки статутного фонду і за зобов’язаннями товариства не відповідають, що також є великою перевагою такої організаційно-правової форми, як ТОВ.
Господарське товариство, учасником якого є одна особа, не може бути єдиним учасником іншого товариства з обмеженою відповідальністю. Особа може бути учасником лише одного ТОВ, яке має одного учасника (стаття 141 Цивільного кодексу України).
Реєстрація ТОВ в Києві: яку адресу обрати?
На сьогоднішній день є кілька варіантів, щоб вирішити питання з юридичною адресою, щоб за нею зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.
По-перше, зареєструвати ТОВ можна за місцем реєстрації одного із співзасновників, учасників підприємства. Це буде чи то квартира, чи житловий будинок. Такий спосіб вибору юридичної адреси для створюваного ТОВ найпростіший, навіть найдешевший. Але, є одне але. До співзасновника, чи учасника, адреса реєстрації якого значиться як юридична адреса ТОВ, можуть навідатися «у гості» податківці, співробітники правоохоронних органів чи інших фіскальних служб.
По-друге, юридичною адресою товариства може бути адреса того офісного приміщення, яке підприємство орендуватиме. Це також додає зручностей в отриманні кореспонденції.
Третій варіант вибору юридичної адреси – купити її. Нині користується неабияким попитом послуга з надання юридичних адрес. Де-юре орендодавець «передає в оренду» орендареві приміщення, чи його частину, для ведення господарської діяльності. Фактично ж орендар, тобто конкретне ТОВ, за вказаною адресою не перебуває і ніякої діяльності там не веде. Простими словами ТОВ орендує приміщення на папері і використовує його адресу, як свою юридичну. Купуючи юридичну адресу сторони укладають договір оренди та акт приймання-передачі приміщення. Як бути з кореспонденцією, яка надходитиме на адресу ТОВ, питання досить важливе. Організації, які надають юридичні адреси, можуть надавати і послуги з поштового обслуговування. Принаймні, цей аспект потрібно враховувати.
Чи є якісь перестороги у виборі такого способу отримання юридичної адреси? Купуючи юрадресу, переконайтеся, що це не «адреса масової реєстрації», і на ній не «висить» декілька десятків ТОВ. Кількість зареєстрованих підприємств за такими адресами можна перевірити на сайті Державної фіскальної служби України. До речі, у податківців державна реєстрація юридичних осіб за такими адресами викликає неабияку цікавість. Можуть виникнути труднощі й при реєстрації платником ПДВ, або взагалі анулювати реєстрацію платником ПДВ, якщо з’ясується реальне місцерозташування товариства.
Висновок – варіант придбання юридичної адреси для ТОВ зручний, водночас треба прискіпливіше до цього ставитися.
Порядок реєстрації ТОВ в Україні
З чого потрібно починати, які документи потрібно зібрати, куди їх подавати, щоб зареєструвати ТОВ в Україні? Як і будь-який процес, реєстрацію ТОВ умовно можна розділити на два етапи. Перший – підготовчий, включає збір інформації та документів, підготовку до подачі їх до державних органів. І, власне, сам процес подачі документів для державної реєстрації ТОВ в Єдиному державному реєстрі, безпосередньо реєстрацію створення ТОВ, взяття на облік в державній податковій інспекції, органах статистики тощо.
Що потрібно, щоб зареєструвати ТОВ – товариство з обмеженою відповідальністю?
1. Спочатку слід визначитися з назвою майбутнього підприємства. Вона має бути унікальною та не мати аналогів, адже законодавство України забороняє реєстрацію юридичних осіб з тотожними найменуванням. Щоб перевірити назву на унікальність, варто скористатися веб-сайтом Єдиного державного реєстру http://irc.gov.ua.
2. Один з найважливіших етапів при реєстрації ТОВ – визначитися з кількістю учасників, розміром статутного капіталу товариства, а також, яким буде співвідношення часток учасників. Варто зазначити, що вплив на діяльність підприємства матиме той учасник, або ж їх буде кілька, хто володітиме більш ніж 60% голосів (частки). Також слід ще раз нагадати, що товариство з обмеженою відповідальністю не може мати єдиним учасником інше господарське товариство, учасником якого є одна особа. Особа може бути учасником лише одного ТОВ, яке має одного учасника. Якщо ТОВ створює фізична особа – нерезидент, йому передусім слід отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків в Державній фіскальній службі України. Лише після цього нерезидент зможе завірити статут ТОВ у нотаріуса, відкрити інвестиційний рахунок у банку, подати документи для державної реєстрації юридичної особи.
3. Скласти перелік основних видів діяльності згідно з КВЕД. Для цього можна скористатися класифікатором на сайті http://kved2010.com. Види економічної діяльності зазначаються в установчих документах. Якщо засновники приймають рішення про реєстрацію ТОВ, котре діятиме на підставі модельного статуту, види господарської діяльності мають бути зазначені в протоколі про створення юридичної особи. Також засновникам ТОВ слід звернути увагу на види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню в Україні. Адже отримання ліцензії на певні види господарської діяльності передбачає, що вони мають бути зазначені в установчих документах юрособи.
4. Визначитися, хто буде директором ТОВ. Посаду директора може обіймати засновник, або третя особа, яку обирають збори засновників. Про це обов’язково потрібно зазначити в протоколі про створення ТОВ, при цьому зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків. Звертаємо увагу, що директором ТОВ може бути винятково громадянин України. За потреби, якщо директором має намір стати іноземець, хоч він і засновник ТОВ, вже після реєстрації підприємство звертається до відповідного центру зайнятості із заявою про надання дозволу іноземного громадянина в Україні.
5. Обрати систему оподаткування (можна зробити це й пізніше).
6. Визначитися з юридичною адресою товариства. Це може бути адреса, за якою фактично розміщений офіс підприємства. Юридичною адресою також може бути місце проживання одного з учасників товариства. Ще один варіант – купити юридичну адресу, про це ми розповідали вище.
7. Наступний важливий крок – підготовка статутних документів. Потрібно оформити статут ТОВ та протокол загальних зборів засновників товариства з обмеженою відповідальністю (рішення про заснування).
- Особливу увагу при реєстрації ТОВ потрібно приділити саме статуту. Згідно зі статтею 4 Закону України «Про господарські товариства», статут ТОВ має містити відомості про вид товариства, предмет та цілі його діяльності, найменування, склад учасників, розмір та порядок утворення статутного капіталу, порядок розподілу прибутків та збитків, склад та компетенцію органів товариства, порядок прийняття рішень, зокрема список питань, для яких потрібна кваліфікована більшість голосів, порядок підписання установчих документів (статуту), порядок внесення змін до установчих документів та порядок реорганізації та ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю.
- Модельний статут – це типовий установчий документ, що регламентує порядок створення та діяльність товариства з обмеженою відповідальністю, органи управління ТОВ та порядок прийняття ними рішень, порядок реорганізації та ліквідації. Модельний статут ТОВ затверджений Постановою Кабінету міністрів України №1182 «про затвердження модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю». В подальшому всі зміни до модельного статуту ТОВ вносить Кабмін. Відомості про те, що юридична особа діє на підставі модельного статуту містяться в Єдиному державному реєстрі.
- Рішення про створення ТОВ приймається та оформляється протоколом Зборів засновників. Зауважимо, що саме засновників а не учасників. Засновник набуває статусу учасника лише винятково після державної реєстрації, до того ж збори учасників є вищим органом управління товариства з обмеженою відповідальністю, яке вже зареєстроване. Якщо ж засновники приймають рішення про реєстрацію ТОВ, яке діятиме на підставі модельного статуту, про це обов’язково потрібно зазначити в протоколі зборів засновників ТОВ. Також в протоколі про створення ТОВ треба вказати вичерпний перелік видів економічної діяльності (КВЕД) товариства.
8. Підготувавши та підписавши статут і протокол, можна переходити до реєстрації ТОВ. Варто звернути увагу на такий пункт, як порядок підписання установчих документів товариства з обмеженою відповідальністю. Відповідно до Закону України «Про господарські товариства» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в редакціях від 06.10.2016 року, статут ТОВ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів ( у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків державної реєстрації створення ТОВ).
У разі реєстрації ТОВ (крім створення в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу), підписи засновників на статуті не підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню. Але в подальшому з примірника такого статуту не можна буде зробити нотаріально засвідчену копію.
Як самостійно зареєструвати ТОВ в 2019 – товариство з обмеженою відповідальністю?
- Зібрати інформацію, підготувати всі потрібні папери (див. розділ вище), заповнити відповідні форми (шаблони можна знайти на офіційному веб-сайті Центру надання адміністративних послуг http://ac.dozvil-kiev.gov.ua), перевірити правильність їх заповнення.
- Виділити зі свого щільного графіка чимало часу (це навіть не години, а кілька днів), запастися терпінням та міцними нервами.
Державному реєстраторові потрібно подавати такі документи:
- Заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи (форма № 1) можна завантажити з нашого сайту в розділі “Довідка“.
- Протокол загальних зборів учасників про створення товариства з обмеженою відповідальністю, затвердження статуту товариства та призначення керівника.
- Прошитий та пронумерований статут у 2-х примірниках.
- Документи, що підтверджують структуру власності засновників – юридичних осіб, які дають змогу встановити фізичних осіб – власників істотної участі цих юросіб (витяг з ЄДР).
- Якщо засновник іноземна юридична особа – документ про підтвердження його реєстрації (витяг з банківського, торговельного або судового реєстру, легалізований в установленому порядку).
- Документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи.
Які документи Ви отримаєте після реєстрації ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю?
- Опис з зазначеним унікальним кодом, який дає змогу в будь-який час на офіційному сайті Міністерства юстиції України (посилання — https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch), отримати доступ до сканкопій Вашого статуту.
- Виписку про державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю.
- Статут підприємства.
Але це ще не все. Що робити далі?
- Довідку з управління статистики про внесення до ЄДРПОУ також потрібно отримувати окремо.
- Виготовити печатку.
- Відкрити рахунок у банку – для цього потрібно завірити у нотаріуса банківські картки зі зразками підписів відповідальних за фінансові операції осіб (директора, головного бухгалтера (за наявності) тощо.
- Розпочати свою діяльність.
Якщо ви цінуєте свій час, якщо вас лякає виснажливе очікування в чергах, спілкування з чиновниками, і зовсім не приваблює перспектива пройти «дев’ять кіл пекла», тоді вам до нас. Зосередьтеся на своєму бізнесі – реєстрацію товариства з обмеженою діяльністю довірте нам.
Якщо засновником ТОВ виступає фізична особа – нерезидент, ми допоможемо отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Послуги з реєстрації ТОВ 2019
- Ми проконсультуємо з усіх питань реєстрації та діяльності ТОВ.
- Допоможемо у виборі найменування товариства.
- Підготуємо всі потрібні документи, зокрема розробимо проект статуту підприємства, підготуємо протокол зборів засновників.
- За потреби можемо запропонувати юридичну адресу.
- Допоможемо у виборі видів господарської діяльності згідно з КВЕД.
- Допоможемо, щоб ви без очікувань, у зручний для вас час у нотаріуса засвідчили статут та довіреність на реєстраційні дії.
- Зареєструємо ТОВ у державного реєстратора.
- Отримаємо потрібні для роботи ТОВ документи після реєстрації (виписка про державну реєстрацію з повною інформацією про реєстрацію в податковій та управління статистики).
- Виготовимо печатку.
- Віддаємо клієнтові повний пакет документів.
Виїзд фахівця і доставка документів по Києву в офіс безкоштовно!