Щоб замовити послугу, заповніть всі поля та натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ"

Попереднє замовлення

   Реєстрація підприємств у Києві


  Реєстрація підприємстваПеред підприємцями-початківцями часто постає питання вибору організаційно-правової форми їхнього майбутнього підприємства – юридичної особи.

  Найбільш поширені організаційні форми комерційних організацій – товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватні підприємства (ПП) та акціонерні товариства (АТ).

  Реєстрація ТОВ набагато простіша та вигідніша, ніж, скажімо, реєстрацією АТ. Це, якщо враховувати обсяг робіт та витрати на реєстрацію компанії. Щодо реєстрації ТОВ або ПП, згідно чинного українського законодавства, вони, як суб’єкти господарської діяльності, цілком рівноправні.

  Як показує досвід в сфері реєстрації компаній в Києві, ТОВ – найпоширеніша організаційно-правова форма реєстрації підприємств, адже має низку переваг.


  • Частки засновників ТОВ (товариства з обмеженою выдповыдальныстю) чітко розподілені і кожен засновник в будь-який може вийти зі складу засновників і вправі вимагати виплатити йому частину співрозмірну з часткою в статутному капіталі компанії.
  • Чинне законодавство не регламентує мінімального розміру для формування статутного капіталу ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю), а це якраз дає можливість швидко зареєструвати ТОВ.
  • ТОВ відповідає за зобов’язаннями перед кредиторами тільки в межах розміру свого статутного капіталу і засновники таким чином убезпечені від втрати власного майна.

  Перелік переваг реєстрації саме ТОВ можна ще продовжувати.

  Втім, реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю вимагає високої юридичної точності та професіоналізму. Далеко не кожен підприємець-початківець може самостійно впоратися з цим завданням, тим паче, якщо потрібна реєстрація ТОВ у Києві. Доцільніше довірити створення компанії професіоналам, і вже з компетентною юридичною підтримкою рухатися вперед.

  Якщо Вам потрібна реєстрація ТОВ у Києві, звертайтеся і юристи нашої компанії із задоволенням проконсультують Вас з питань реєстрації  та нададуть кваліфіковану допомогу.