Щоб замовити послугу, заповніть всі поля та натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ"

Попереднє замовлення

  Швидка перереєстрація підприємства (внесення змін)

  Шановні колеги, партнери, клієнти!

  У зв’язку зі змінами в Законі про держреєстрацію, ставки збору за держреєстрацію змін до установчих документів юридичних осіб зросли майже в 9 разів: з 60,90 грн. до 530 грн. Вартість наших послуг залишається незмінною, але загальна вартість збільшиться на суму обов’язкового адмінзбору.


  Перереєстрація підприємстваНаші фахівці можуть швидко перереєструвати ваше підприємство або фірму будь-якої організаційно-правової форми (ТОВ, ФОП, СПД або ПП).

  Перереєстрація підприємства кожної організаційно-правової форми має свої особливості, що впливає, насамперед, на оформлення відповідних документів. Якщо Вам потрібно внести будь-які зміни у документи вашого підприємства і Ви не хочете витрачати свій час і свої зусилля, пропонуємо звернутися по допомогу до нас. Ми забезпечимо швидку та якісну перереєстрацію ТОВ, СПД, ФОП чи ПП.

  Перереєстрація підприємства потрібна тоді, коли Ви вирішили внести будь-які зміни в установчі документи вашого підприємства. Навіть, якщо постало питання кардинальних змін, до наприкладу, перереєструвати ЗАТ у ТОВ – ми і з цим завданням впораємося блискуче.


  Основні види змін:

  • Зміна назви підприємства;
  • Зміна юридичної адреси підприємства;
  • Зміна керівника підприємства;
  • Зміна статутного капіталу;
  • Зміна складу учасників або засновників;
  • Зміна виду діяльності (КВЕД);

     В темі перереєстрації наші фахівці як риба у воді. В найкоротші терміни підготують пакет потрібних документів, якісно проведуть перереєстрацію у всіх держорганах, нададуть Вам готовий результат, яким Ви неодмінно будете задоволені.